Urządzenia dla przemysłu górniczego – przegląd rozwiązań

Każdy projekt wiertniczy wymaga wysokowydajnego sprzętu, który jest wytrzymały, a jednocześnie bezpieczny i gotowy do przystosowania się do specjalnych warunków w terenie — ograniczonych przestrzeni, nierównego terenu.

Specjalistyczne rozwiązania dla przemysłu

Dlatego urządzenia dla przemysłu górniczego, wymagają zastosowania specjalistycznych części jak ucho fi, które zagwarantują swobodną i ciągłą pracę urządzenia.

Przemysł wydobywczy – urządzenia

Niektóre maszyny do transportu i podnoszenia materiałów są szczególnie przydatne w przemyśle wydobywczym: ładowarki teleskopowe, ładowarki teleskopowe z wieżą obrotową, platformy podnoszące, a także wózki widłowe. Wyposażone w napęd na 4 koła i wiele trybów kierowania, maszyny te zostały zaprojektowane do szybkiej pracy na każdym rodzaju terenu. Ich kompaktowe wersje ułatwiają pracę w ciasnych przestrzeniach lub pod ziemią. Urządzenia górnicze pozwalają zwiększyć produktywność i obniżyć koszty operacyjne. To też wygoda i łatwość zarządzania, wszechstronność oraz wytrzymałość i odporność na zużycie i możliwość skonfigurowania maszyny według własnego uznania.