Poznaj mniej typowe obicia łóżek tapicerowanych

Trudno utrzymywać, że w popularności łóżek tapicerowanych z zagłówkiem jest coś zaskakującego. Mamy przecież do czynienia z rozwiązaniami, które goszczą w sypialniach od lat. Jeśli więc mielibyśmy mówić o rozwiązaniach przełomowych, dziś zwrócilibyśmy uwagę przede wszystkim na wielość materiałów, z jakich wykonane są obicia takich łóżek. Do niedawna dominacja skóry wydawała się niepodzielna i niemożliwa do zakwestionowania. Również dziś jest to materiał, który zdaje się nie mieć sobie równych. Nie oznacza to jednak, że nie rośnie mu spora konkurencja.

Wskazując na mniej oczywiste wybory, w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na rosnące znaczenie, jakie mają łóżka tapicerowane z zagłówkiem z plecionki. Wbrew pierwszym skojarzeniom, jest to tkanina wyjątkowo wytrzymała. Wyraźne sploty typowe dla jej faktury sprawiają zresztą, że trudno oderwać od niej oczy. Także mikrofaza budzi uzasadnione uznanie. Lekko błyszczy, a jednym z jej znaków rozpoznawczych jest pokrywający ją delikatny meszek. To rozwiązanie nie tylko elastyczne, ale i miłe w dotyku.

Producent łóżek tapicerowanych

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem łóżka tapicerowanego zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu JR- MEBLE – jr-meble.pl.