Pochwa w centrum zainteresowania ginekologii plastycznej

Ginekologia plastyczna to wyjątkowa gałąź medycyny. Proponuje szereg zabiegów, wśród których można znaleźć zarówno takie, które niwelują wady anatomiczne, jak i takie, które wykonuje się przede wszystkim po to, aby zwiększyć poziom przyjemności odczuwanej z życia seksualnego. Czas poznać przykłady zarówno jednych, jak i drugich.

Ginekologia plastyczna cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wiele zabiegów, na które decydują się Polki, ma związek z pochwą i tak jest choćby w przypadku mezoterapii pochwy. Celem zabiegu jest nie tylko ujędrnienie pochwy, ale również zwiększenie jej elastyczności, a także – poprawienie poziomu nawilżenia. Zabieg ten może pomóc także w procesie leczenia nietrzymania moczu zwłaszcza, jeśli problem ma podłoże wysiłkowe. Innym zabiegiem związanym z pochwą, który cieszy się rosnącą popularnością, jest jej laserowa rewitalizacja. Ta bezbolesna, małoinwazyjna metoda sprawia, że znacząco poprawia się funkcjonowanie pochwy. Pochwa staje się ciaśniejsza, a jej ścianki bardziej sprężyste. W rezultacie, znika dyskomfort odczuwany podczas zbliżenia, a jednocześnie problemem przestaje być niedostateczne nawilżenie pochwy.

Jeżeli jesteście zainteresowani i chcecie zapozanć się ze szczegółową ofertą naszej placówki sprawdźcie – szpital.medfemina.pl.